Jdi na obsah Jdi na menu
 


Střelec

horoskop na rok 2008

Práce: Podle postavení hvězd se zdá, že se práce pro vás konečně stane víc výdělečnou. Vsaďte na své přátelské vazby a přející kolegy. O hodně si polepšíte především díky vlastním schopnostem naučit se být stabilnější. Pokud máte tvořivé zaměstnání, nebo jste řemeslníci, půjde vám to jednoduše od ruky. Jestli pracujete v obchodě nebo zábavním podniku, hodně vyděláte. Luxusní zboží se bude taky prodávat dobře. Firmy a obchody zakládejte především v druhé půli srpna a na začátku prosince.

Vztahy: Tento rok byste měli najít hodně přátel, především žen. Díky postavení Jupiteru to vypadá, že budete mít štěstí ve vztazích s klienty i na dálku. Zažijete hodně hmotného potěšení. V únoru to vypadá na různé partnerské neshody. Musíte proto slevit ve svých erotických očekáváních ohledně partnera. V červnu můžete všechny zanedbávat, proto se dočkáte opravdu zvláštních reakcí blízkých. Měsíce srpen a září by ale měly být plné lásky, tolerance a návratů lidí, kteří se nešťastně rozešli. Budete zářit jako slunce.

Peníze: Máte štěstí v podnikatelské oblasti, ale začnete vydělávat i jako manažeři a organizátoři aktivit. Více peněz byste mohli získat díky vašim přátelským stykům ve společnosti, ale především díky kreativitě a nápadům. Nebojte se s důvěrou investovat do komodit. Máte předpoklady, aby se vše dobře rozvíjelo. Moc nenakupujte zboží v červnu a listopadu, jinak buďte velkorysejší v ohledech skladování zboží. Máte potřebu nějak odškodnit svou rodinu, společná dovolená v srpnu se proto vyplatí. Nešetřete na ní.

Zdraví: Především únor bude dělat problém vašemu krevnímu tlaku, možná i oblasti krčních svalů. Nebojte se vydávat na dlouhé túry na běžkách nebo pravidelně cvičit kosti při aerobiku. V červnu bude dobré, abyste se o víkendech vydávali na pravidelné výlety se svými známými, pokud je to možné. V listopadu pozor na zranění horní části těla, buďte opatrní při práci i sportu. Díky Jupiteru to ale vypadá, že se tento rok dokážete vyhnout větším problémům. Máte více štěstí, ale taky tendenci častěji odpočívat.

kozoroh

Horoskopy na rok 2008

Práce: Vaše pracovní schopnosti jsou skvělé. Ale připadá vám, že je musíte neustále procvičovat na kurzech. V kancelářských profesích a v učitelství vám to jde skvěle. Podle Merkuru, Saturnu i Marsu se zdá, že budete velmi úspěšní a dokonce se naučíte lépe vyjadřovat a prezentovat vlastní schopnosti. Proto se především na jaře snažte víc dokazovat druhým, do jaké míry jste silní. Na podzim už pro sebe budete nacházet i lepší pracovní postavení.

Vztahy: Začátek tohoto roku naznačuje, že situaci hodně využijete a hlavní vaší snahou je upevnit si vztahy s nejbližšími. Venuše vypovídá, že už leden může být zajímavý. Jinak jste skromní a vaše laskavost se přenáší i na partnera. Především květen a červen bude více otevřený lásce a pochopení v partnerství. Pokud chcete rozvinout zajímavý vztah, vydejte se v květnu nebo prosinci na hory. Potkáte zajímavou osobu, která se vám bude chtít věnovat celkově. Víc si vás oblíbí vaši sousedé, proto je častěji navštěvujte.

Peníze: Víte, že musíte poctivě pracovat, i když vám zisky plynou z obchodu. Cizina vám dodává hodně finanční jistoty. Jako jedni z mála budete mít v lednu a únoru peníze, abyste nakupovali věci domů i do firmy s výhodnou slevou. Budete v tom úspěšní. V květnu se vydejte na chvíli za hranice, dosáhnete zisků při nákupu i prodeji. Víc vyděláte taky na schopnosti přesvědčovat druhé, jako pojišťovací agenti nemáte větší konkurenci. Účty tak půjdou do plusových čísel, ale nevydávejte příliš za potřeby partnera.

Zdraví: Máte s ním menší problémy, protože pracujete pravidelně a účelně odpočíváte. Díky Marsu a Jupiteru máte více vitality a síly, kterou můžete potvrzovat strečinkovými cvičeními a pobytem v posilovně. Zeleninu jako česnek nebo cibuli a přírodní látky užívejte pro posílení organizmu taky. Podle všeho se v květnu můžete cítit hodně šťasně, proto často choďte na výlety. Na začátku léta nepřehánějte činnost, jak naznačuje Luna, ale naučte se jógická dýchací cvičení. Pobyty na skalách vám dají dobrou náladu.

Horoskopy na rok 2008 - Vodnář

Práce: Více štěstí zažijete, když se budete snažit o povolání, která jsou spojená s kontaktem s lidmi. Jako recepční velkých firem, lidé v komunikaci nebo P. R. agenturách se můžete uplanit lépe. Výuka jazyků může mít rychlý průběh a vy pochopíte, že vám chyběla jen stálá konverzace. Merkur i Venuše se na všechno dívají pozitivně. Zaměstnání spojené se zdravotnictvím a marketingem vám přinese hodně nových zážitků. Stres už zvládáte dobře, nepracujte ale tam, kde vám nevěří a podvádí vás, potřebujete důvěru a přátelství.

Vztahy: Především ve vašich citech budete mít tento rok nejistotu, která je způsobená vaši pasivitou a závislostí na druhých. Díky vlivu planety Neptun sice můžete potkávat zajímavé osoby s dobrým postavením, Luna přeje seznamování, ale cítíte se jakoby oslabení. Přesto měsíc červen by mohl být plný sexu a radovánek, Venuše to postavením jasně ukazuje. V říjnu budete pro partnera hodně důležití, užijete si jeho nekončícího zájmu. Díky vlastní přátelskosti získáte hodně zajímavé kontakty, možná i v lékařském prostředí.

Peníze: Neptun se pozitivně tváří na přátelské vazby a schopnost dělat společníky ve firmách. Patříte sice k pracovitým lidem, ale potřebujete větší odměnu, už kvůli spokojenosti doma. Snažte se všechno zdůraznit a vymluvit si to, ale musí vám pomáhat kolegové. Vůbec vaše schopnost získávat z obchodu a reklamy se zvětší, přesto jste závislí na druhých. Nebojte se hodně vydělávat v červnu a září, protože tím nemálo získáte, když se ostatní baví. V prosinci si už můžete koupit i luxusní zboží. Dárků bude tento rok dost.

Zdraví: Pokud jste nervózní, odráží se to především na vašem soustředění. Proto se naučte vyhýbat stresům tím, že se před spaním vždy uvolníte, nejlépe meditací. Jupiter i Uran naznačují, abyste už v únoru začali cvičit pod střechou. Nebojte se víc plavat a chodit na masáže nohou. Především svaly na stehnech a kolem beder musí být lépe uvolněny. V srpnu si dejte pozor na hlavu a zuby, stejně tak i na stav svých končetin, neprovádějte extrémní sporty. Pravidelný jogging vás začne bavit na podzim, což je dobře

Horoskopy na rok 2008 - Ryby

Práce: Více z vás bude pracovat v dopravě, logistice i administrativě, taky v exportu a importu zboží. Bude se to týkat komunikačních a IT firem, ale stále častěji taky zajímavých přírodních a potravinářských produktů z hlediska ekologie. Můžete více podnikat, rozumíte dobře svým nápadům. Pro úspěch potřebujete pracovat především o letních prázdninách. Tak v tu dobu oželte dovolenou a poznáte svá lepší manažerská rozhodnutí. Nevěnujte se ale příliš riskantním, fyzicky náročným podnikům. Vždy situaci rychle stabilizujte.

Vztahy: Tento rok se do všeho dostanou otázky přátelství, do vašeho partnerství taky. Hledejte jistotu v přátelství se staršími lidmi, kteří vám dobře poradí. Nezdá se, že byste byli zrození pro stereotypní život, ale dlouhodobá vazba mezi Saturnem a Jupiterem vás možná donutí potvrdit déletrvající fungující vztahy. Březen, červenec a listopad pro to můžou být ideální. V tomto roce jinak nebudete příliš útoční. Spíš se budete snažit potvrzovat si vztahy mezi vámi a blízkými, naučíte se užívat si tance i sexu na pláži.

Peníze: Zdá se, že budete mít šanci pořádně si vydělat, pokud se nebudete bránit spolupráci se staršími přáteli a poradci. Hlavně díky bankovním produktům získáte větší jistotu, především při jednání se zastoupeními zahraničních podniků. Snažte se nakupovat více surovin než přístrojů. Taky něco investovat do nemovitostí a starožitností. Může se vám to nečekaně vyplatit během celého roku, jak říká Slunce, Saturn, ale nakonec i výrazná síla Jupiteru. Budete se cítit bohatší a úspěšnější, když budete aktivní v týmu.

Zdraví: Budete se muset dobře starat o vlastní nervy, především v oblasti nohou. Červen jasně naznačuje, že musíte mít víc v pořádku lymfatický systém. Nechejte si dělat masáže a hlavně zábaly v oblasti celého těla. Wellness salóny vám pomůžou. Pánové tento rok asi budou častěji u dermatologa, nebojte se ale za ním jít, stejně jako dámy. V září půjde o praktickou věc, protože nečistoty ve vodě a na cestách vám mohly ublížit. V říjnu si dejte lepší pozor na stav vašich třísel! Při sportu a posilování neprovádějte zbrklé pohyby. Jak se k sobě hodí? a Můj biorytmus Zadejte datum narození: (př. 5.12.1973)

Horoskopy na rok 2008 - Beran

Práce: Konečně máte šanci se plně realizovat v kariéře. Ať už se věnujete kreativním povoláním, obchodu nebo průmyslové činnosti, ve všem získáte úspěšné chvilky. Duben vám dá příležitost, jak začít něco znovu a víc úspěšně. Mars vás podporuje stejně jako Pluto a Slunce. Podnikatelské aktivity vám vyjdou, pokud vše můžete zaručit neúnavnou pílí a pracovitostí. Na konci roku všechno potvrzujte přesnou administrativou, kterou ještě nezvládáte dobře, hlavně faktury a smlouvy kontrolujte stále!

Vztahy: V tomto roce byste měli být méně sebevědomí a přátelští, než minulý rok. Nebudete mít tolik štěstí v lásce, především pánové budou dobývat ženy ze svého okolí spíš schopnostmi a inteligencí. Venuše naznačuje, že v březnu nebo dubnu přijde dobrá příležitost pro lásku. Cizince se snažte získávat hlavně v období srpnových dovolených. Zažijete hodně radosti, vtipných situací i rychlého sexu s náhodnými partnery. Slunce naznačuje, že v prosinci najdete někoho, kdo vás bude víc podporovat.

Peníze: Čím víc rok postupuje, tím víc je pravděpodobné, že máte smysl pro drobnosti v účtech. Saturn vás vede do administrativní činnosti, ale máte sklon využívat blízké, proto si dejte dobrý pozor a snažte se zisk stabilizovat. Především v exportu průmyslového zboží a skrze spolupráci se státním sektorem vyděláte, v květnu díky společníkům a kolegům. Jen v říjnu musíte dost zabrat, abyste netratili. Pluto má pevný vliv, který bohatství později potvrzuje. Máte proto náladu na luxusní nákupy, ale taky šetřte.

Zdraví: Především sport vám umožňuje věnovat se tomu, co vám přináší výhody a zisk. Minulý rok jste se naučili hodně pohybu a optimistické náladě, ale tento se asi budete potýkat s chronickými problémy způsobenými workoholismem. Saturn vám naznačuje, abyste dodržovali pracovní dobu a uměli odpočívat. V červnu a červenci pozor na stav krční oblasti, mohli byste si natáhnout svaly. A taky si chraňte hlavu. V září sport omezte, hrozí vám zlomeniny kostí. Věnujte se hlavně joggingu a pomalému posilování.

Horoskopy na rok 2008 - Býk

Práce: Pokud jste se rozhodli být zaměstnáni při správě většího majetku, v bankách nebo ve velkých energetických závodech a rafinériích, udělali jste výborné rozhodnutí. Můžete výrazně pracovat na své kariéře a jistějších výdělcích, než které jste sami chtěli očekávat. Taky můžete lépe nakládat se staršími nemovitostmi a prodejem komodit a surovin. Pro druhé pololetí si klidně zvolte účetní povolání, bude stejně výhodné. Zdá se ale, že někteří z vás na konci roku upadnou do pasivity, proto pozor! Víc se vzdělávejte v cizině!

Vztahy: Přece jenom pozitivní vazba mezi Saturnem a Jupiterem znamená, že jste možná objevili někoho, kdo vám může zůstat na dlouho blízký. Máte smysl pro upevňování stabilních vztahů. Proto se snažte partnera udržet už proto, že je tak vnímavý v sexuální oblasti. Krásný bude především květen, v té době buďte i vy aktivní v lásce a vzájemném přibližování se. V září se určitě vydejte na dovolenou, která by mohla být záležitostí snů, pokud tedy toužíte potkat někoho nového v zahraničí. I Vánoce budou šťastné.

Peníze: Tento rok máte jistotu v příjmech, které vám chodí na účet s velkou pravidelností, hlavně díky zahraniční spolupráci. Je to pro vás lepší, i když jste jako zaměstnanci závislí na odměnách a na změně kurzů valut. Chtěli byste více získávat z nějakého dědictví, ale raději si nechejte poradit od starších poradců v ekonomii, dobře vás navedou. V březnu málo nakupujte věci do domácnosti, Mars vám dělá problémy s autem, stejně jako Venuše s útratami. Máte ale před sebou vidinu růstu, proto jste ochotni se na chvíli omezit.

Zdraví: Tento rok budete postupně silnější a silnější. Pokud máte chronické problémy s kostmi nebo kůží, nová medikace vám pomůže. Především na stehnech a nohách půjde o větší zlepšení. Svěřte se do péče odborníků. Potřebovali byste lázně, nejlépe někdy na podzim, kdy se vše může dobře uzdravit. V září nebo řijnu se vám může zdát, že se díky vašemu aktivnímu postoji věci dále zlepšují. Chraňte si dobře duševní zdraví a příliš nejezděte automobily po zahuštěných silnicích. Využívejte výlety po horách.

Horoskopy na rok 2008 - Blíženci

Práce: Budete hodně v zaměstnání, ale může vás to bavit. Nemálo z vás se vydá za mírným dobrodružstvím. Pokud pracujete pro nadnárodní firmu, můžete si najednou vydělávat víc, než jste čekali, taky se dost poučit a vlastně dovzdělat v kurzech. Pozitivní Slunce a Neptun to jasně říkají. Pokud jste mediální pracovníci nebo odborníci v prodeji, logistice a v dopravě, o to je to lepší. Naučíte se lépe podporovat tým a vidět vztahy. Větší množství tento rok získaných poradců,by vám mělo vydržet i nadále.

Vztahy: Na začátku roku se asi budete chtít více prezentovat v okolí svých nejbližších. Proto si najdete někoho milého, nebo ve stávajícím partnerství objevte svou dominanci. Potřebujete i rozumného přítele, nejen sexuálního partnera. Mužům budou jejich ženy více oporami. Hodně si užijete jejich citlivosti, i když to navenek nedáte znát. U některých se více rozvinou vztahy ke starším lidem, proto nebudete váhat chovat se solidněji. Únor je měsíc, kdy byste se měli hodně pobavit a zabývat vztahy, v září bude hodně sexu.

Peníze: Některým z vás se nečekaně zvýší platy, především pokud se dokážete pohybovat mezi lidmi a kolegy a jít za svými cíli. Protože platy u cizích firem a díky marketingu jsou vyšší, můžete si dovolit více pořizovat i hypotéky. V březnu a září nenakupujte cokoliv vás napadne, jinak si přikupujte nábytek, budete ho více potřebovat. Auto na leasing a je taky na vašem zvážení, ale v říjnu do toho zkuste i díky firmě jít. Stabilní trendy v ekonomice vám vyhovují a přizpůsobujete se jim lépe, než by čekalo i vaše okolí.

Zdraví: Organismus bude závislý na tom, jak dlouho budete chtít pracovat. Máte sklon kvůli postavení přehánět, proto by se to mohlo ukázat v problémech s kostmi. V dubnu pozor na možný problém s vymknutou nohou, dobře si kontrolujte své boty. Saturn i Neptun vám ve vylepšování tělesné stavby přejí, proto posilujte a provádějte aerobik. Vyhýbejte se více syntetickým jídlům a jezte zdravější biopotraviny. V listopadu hrozí duševní pnutí a větší problémy s nervy, proto byste se měli snažit omezovat cestování.

Horoskopy na rok 2008 - Rak

Práce: Vaše situace je zvlášť pro vaši povahu tento rok neustálená. Hodně z vás si vyzkouší práci v kanceláři, budete mnohem víc nuceni spolupracovat s úřady a administrativou. Taky ale na úkor mezilidských vztahů. Zdravotní sestry, obchodníci jistě podlehnou vábení nových zkušeností, ale raději místo neměňte. Nebraňte se zkušenostem starších, především pokud dobře znáte ekonomické poučky. Na cesty se vydávejte v březnu nebo červenci. Budete úspěšnější ve službách a kosmetice, klientela bude solventnější.

Vztahy: Tento rok na ní čas mít nebudete. Neptun spíš přidělává problémy ve vztazích a ostatní planety se taky netváří nijak nadšeně. Musíte si vylepšit především situaci doma, i když často budete chtít navštěvovat příjemné lidi, jinak třeba budete muset žít sami. Březen nebo listopad může být dobrým měsícem na nalézání dobrého vztahu, ale nemusí trvat příliš dlouho. Venuše radí, abyste kvůli vlastním rozmarům nerozbíjeli své stálé vazby, které doposud máte. Naučte se přizpůsobovat a lépe naslouchat.

Peníze: Financí budete potřebovat dost. Zdá se taky, že si je musíte vypracovat a nezískáte je jako dar od partnerů. Objevte předpoklady pro získání a udržení stabilních postů, potom umíte být přející a štědří lidé. Vaše nápady ve službách nebo úřední oblasti budou zajímavé, ale o peníze musí raději žádat vaši zkušení kolegové a přátelé. Měli byste objevovat nové možnosti investic, především v nemovitostech nebo správě majetku a řemeslných dílen. V listopadu můžete využít své dosavadní šetrnosti.

Zdraví: Vaše situace je zvláštní. Dávejte si dobrý pozor na stav vašich kostí, především na nohách a hrudníku. Častější rýmy a katary si musíte ohlídat v zimě i na jaře. Jezte více ovoce a berte vitamín C. V červenci hodně plavte, ale pokud možno v řece nebo moři, v bazénu získáte hodně bacilů a virů. Na podzim budete celkově slabší a vystresovaní, zdravá dieta vám proto pomůže lépe, než čekáte. Zajímejte se více o meditaci, power jógu a jiné posilující a uklidňující cvičení, na vašem organismu to bude hned znát.

Horoskopy na rok 2008 - Lev

Práce: Situace nebude tolik stabilizovaná. Podle všeho to vypadá, že především pracovníci průmyslových a administrativních odvětví budou mít potřebu získávat možnost větší pravidelnosti platů. Jupiter ale říká, že když se aspoň na čas vydáte do zahraničí nebo dál od domova, výsledek bude jistější. Hlavně dovoz produktů, materiálu nebo obchod vynese více peněz. Především květen a červen je určen aktivním pracovníkům managementu firem a podnikatelům. Na konci roku buďte víc doma a kontrolujte účty.

Vztahy: Tento rok prožijete rozporuplně. Chcete na lidi působit jako výjimečné typy, ale nedokážete být příliš citliví vůči kolegům. Budete trochu přehlížet jejich lidské a vztahové potřeby. Od března díky vlivu vládnoucí planety budete vášniví, ale spokojte se se sexem ve stabilním vztahu. V milování se vám bude dařit v dubnu a na přechodu srpna a září, ale i před Vánoci. Budete fungovat více zaměřeni na kariéru, lásku to však zasáhne taky. Neptun touží po změnách a blízkosti s partnery, se kterými si máte ale i co říct, toho není nikdy dost. Hodně partnerů můžete potkat v dopravních prostředcích.

Peníze: Jejich výše na vašem účtě se bude odvozovat od vaší pracovitosti a ctižádostivosti v rámci postavení ve firmě. Podle Saturnu to vypadá, že se sice musíte osobně umět omezovat, ale v červenci a srpnu budete mít výdělky větší. Především při správné spolupráci s úřady. Pokud máte akcie v lesnických a energetických podnicích, zhodnotí se dobře. Měli byste uvažovat o nákupu pozemků, ale ne přes realitní kanceláře. Ke konci roku se dostanete do jisté závislosti na druhých, proto si dejte pozor na kolegy

. Zdraví: Tento rok bude hodně o vyhýbání se virovým onemocněním díky kvalitní hygieně. Především v únoru a červenci můžete být oslabení. Kromě funkce oběhové soustavy si kontrolujte, jestli jíte biopotraviny, bude to důležité. Chronické problémy s krví nebo tlakem musíte řešit už v únoru, díky vlivu Marsu a Merkuru se situace brzy vylepší. Na začátku léta varuje Jupiter i Uran před rychlou jízdou autem, budete mít totiž sklon k mikrospánku. Kdybyste si pro ozdravný pobyt na horách nebo u moře zvolili prosinec, bylo by to ideální.

Horoskopy na rok 2008 - Panna

Práce: V lednu budete mít hodně práce, při které se musíte naučit ovládat nové programy na počítači nebo nové techniky při manuální práci. Ale podle všeho budete brzy dělat lukrativnější činnost než doposud, přeje vám Jupiter. Ti z vás, kteří v sobě neobjevili obchodníky, by to měli změnit už v dubnu. Zajímavé výdělky čekejte hlavně na podzim, především v nákupu nemovitostí nebo zboží do domácností. Bankovnictví a administrativa je obor pro vás, přijde k vám dost příležitostí, jak ukázat vlastní schopnosti.

Vztahy: Na začátku roku budete hodně ovlivněni prací a lepším vyděláváním peněz, proto si lásky tolik neužijete. Na přelomu března a dubna se ale díky Venuši dočkáte spokojenosti ve svém stabilním vztahu, který vás naplňuje. Od začátku května do půli srpna byste měli pobývat mezi lidmi. Zažijete zajímavé erotické chvilky, milostný život se vám plně rozvine. Stejně tak i v listopadu budete erotice otevření. Bude se o vás ale pokoušet někdo z vašeho zaměstnání, snažte se využít možnost konečně se v lásce otevřít.

Peníze: Od začátku roku vám bude vynášet zlepšené postavení, které jste si dobyli a budete dobývat po celý rok. Saturn vám dává příležitost, abyste si situaci vylepšovali, ale jednali pomalu a strategicky. V březnu si dejte pozor na podvodníky, kteří se z vás snaží vylákat vyšší peněžní částky na pojištění nebo do podivných spekulací. Dovolenou si kupte na polovinu května. Najdete výhodné možnosti a hodně si užijete. Na podzim nedávejte příliš mnoho peněz partnerovi nebo osobám z vaší rodiny, rychle je utratí.

Zdraví: Už v březnu si budete muset dát velmi dobrý pozor na ochranu nohou a průdušek, především astmatici. Zima nebude mírná, Mars i Jupiter varují. Na začátku jara budete unavení, váš krevní tlak se neukáže jako stálý. Na podzim, kdy míváte nejvíc síly a vitality, byste měli hodně běhat a chodit. Potřebujete zlepšit svou motoriku a lepší zažívání. Při pravidelnosti budete mít štěstí. V prosinci pozor na duševní problémy, které vám způsobí někdo jiný. Omezte se proto hlavně na pobývání doma a méně sledujte zprávy.

Horoskopy na rok 2008 - Váhy

Práce: Potřebujete lépe kvalifikovanou práci, než zastáváte. Protože jste inteligentní, zapište se do všech nudných kurzů, které vám nabídnou vaši nadřízení. Budete mít problém používat dokumenty a především v březnu vám Merkur i Jupiter ukážou problém s administrativou. V květnu a červnu se budou mít dobře obchodníci, prodejci a kreativní lidé. Stejně tak ale zažijou štěstí studenti, kteří skvěle zvládnou zkoušky. Pokud pracujete pro velké firmy, musíte umět najít pravidelnost. V říjnu a listopadu si budete užívat víc odpočinku.

Vztahy: V únoru se ukáže, že láska kvete za každého počasí, i když by měla být provozována hlavně doma. Především ženy pro tento rok budou obzvlášť citlivé a vnímavé. Vyhýbejte se příliš fyzicky silným osobám, může jít o násilníky. Až v říjnu si lásku a sex užijete plnými doušky, proto se připravte na citlivé kolegy. Pluto i Venuše vám přinesou disponovaného partnera, který by měl být vnímavý. Nebo se toto všechno projeví u vašeho stávajícího partnera, kterého si lépe hýčkejte. Rafinovanost potěší nejen vás.

Peníze: Vaše příjmy nejsou vždy příliš pravidelné. Proto byste se měli především v březnu zamyslet, jestli neprovádět jiné povolání než to, které máte. V srpnu vám s kariérou víc pomůžou vaši kamarádi. Důležitý pro vás může být především podzim, kdy vyděláte díky dobrým vztahům s klienty, které znáte dlouho. Musíte být ale vydatně pracovití, jak říká Merkur i Saturn. Hlavně se nespoléhejte na štěstí, jak se zmiňuje vazba Jupiteru. Pro výdělek se nesnažte věnovat hrám a spekulacím. Raději se zajímejte o rady svých rodičů.

Zdraví: Ze začátku roku musíte ihned začít pravidelně cvičit. Stačí ale míčové hry v tělocvičnách nebo pořízení si rotopedu do bytu. Nesmíte prostě zahálet, jak říká Merkur i Jupiter. V dubnu budete mít problémy s koleny, proto je často masírujte. Potřebujete častý pobyt v přírodě, hlavně v červnu, jinak se může zhoršit stav vaší dýchací soustavy, což poznají alergici. Na konci srpna si můžete stěžovat na problémy s kůží. Pro tento rok pijte mnohem méně alkoholu, určitě by se vše brzy odrazilo na duševním stavu a depresích.

Horoskopy na rok 2008 - Štír

Práce: Nezdá se, že byste ve své práci měli vyniknout, spíš se budete muset naučit lépe jednat s klienty. Pokud pracujete v kontaktních povoláních, jako je prodej, restauratérství a marketing, musíte si dát pozor na nepříjemné chování a nálady. Může vás to stát i kvalitní místo. Především na konci května to bude složité. Štěstí naopak budete mít celý rok díky znalostem jazyků, jak říká Jupiter. Hodně získáte, pokud jich umíte víc. Nebojte se sami prezentovat především v červenci a listopadu. Díky tomu zažijete úspěch i pobavení.

Vztahy: Na začátku roku budete duševně závislí na partnerovi, snad i proto navštěvuje své přátele. Na jaře budete přitažliví pro vlastní nadřízené, především pro ty starší, kteří o vás mají i sexuální představy. Dejte si proto pozor na vyzývavost, když nic nechcete provádět. V červenci si můžete vybírat milence nebo partnery podle vašeho gusta, ale díky Venuši budete raději, když se z pasivity probere váš stálý a milovaný partner. Před Vánoci můžete zažít uragán vášní, které vás dokážou hluboce uspokojit hlavně doma.

Peníze: Tento rok budou mít rychlý průběh. Proto si dejte pozor, jak s nimi nakládáte a získáváte je pro sebe. Umíte si najít dobré partnery do podnikání, i vaši sourozenci vám pomůžou. Hrozí ale drobné krádeže. Peněženku mějte dobře uschovanou. Nebojte se o penězích jednat s odborníky, především v bankách a díky poradcům, protože vám to hodně dá. Naučíte se lépe spravovat vaše zisky. Především na podzim si peníze dokážete lépe užívat, ale Saturn je zaměřen proti rozhazování. Nakupujte s jasným rozmyslem.

Zdraví: Na začátku roku asi budete trpět nechutenstvím, takže můžete držet fungující diety. Ale bez síly z vydatné stravy dlouho nevydržíte. Chronické problémy se zažíváním a vylučováním musíte však řešit brzy, už březen vám přinese jisté zlepšení. Jen výjimky budou potřebovat operaci. Můžete se taky jednoduše zranit při nakládání s předměty při různých stěhováních. Hlavně v říjnu budete svěžejší lidé. Choďte pravidelně plavat nebo do sauny. Problémy s plicními katary řešte nejraději bylinnými preparáty.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář